• Kantine

    Vragen over de Kantine

    Kantine@svhoutwijk.nl

  • Leden Administratie

    Aanmelden/Afmelden Leden of vragen over je lidmaatschap

    Ledenadministratie@svhoutwijk.nl

  • Website Vragen of Opmerkingen

    Website@svhoutwijk.nl

  • Contactpersonen sv Houtwijk en Wijkberaad

    Afdeling

    Functie

    Naam

    Telefoon

    mailadres

     

     

     

     

     

    BESTUUR

     

     

     

     

    Bestuur

    Voorzitter algemeen a.i.

    Ed Jacobs

    06-22980973

    ejacobs@kpnplanet.nl

    Bestuur

    Secretaris algemeen

    Theo Das

    06-53757222

    secretaris@svhoutwijk.nl

    Bestuur

    Penningmeester

    Peter Ierschot

    06-83252850

    penningmeester@svhoutwijk.nl

    Bestuur

    Contributieadm. Senioren/jeugd

    John Tiemens

    06-55384220

    ledenadministratie@svhoutwijk.nl

    Bestuur

    Voorzitter jeugdcommissie

    Andries Bongers

    06-27116202

    abongers1970@gmail.com

    Bestuur

    Bar exploitatie en kantineverhuur

    Ben van Lieshout

    06-51091787

    kantine@svhoutwijk.nl

    JEUGD

     

     

     

     

    Jeugdcie.

    Voorzitter

    Andries Bongers

    06-27116202

    jeugdcommissie@svhoutwijk.nl

    Jeugdcie.

    Secretaris

    Fred van Tilborg

    06-20535460

    jeugdcommissie@svhoutwijk.nl

    Jeugdcie.

    Wedstrijdsecretaris

    Nico van Lieshout

    06-57305343

    n.lieshout3@kpnplanet.nl    

    Jeugdcie.

    Hoofd Jeugdopleidingen

    Michael Muijen

    06-87242536

    mmuijen@insights-global.com

    Jeugdcie.

    Hoofd onderbouw

    Boy Wariso

    06-42459424

    Soesanto.wariso@gmail.com

    Jeugdcie.

    Vertrouwenspersoon

    Patricia Wigleven

    06-14458769

    patriciawigleven@casema.nl

    Trainer

    Team JO15-1

    Josh Alberta

    06-48411372

     

    Trainer

    Team JO10-1

    G. Felix (Pito)

    06-28879066

     

    Trainer

    Team JO10-2

    Jaap / Margreet

    06-36033587

     

    Trainer/Coördinator

    Team JO11-1 Bovenbouw

    Q Delano

    06-16754272

     

    Trainer

    Team JO11-2

    J. Poncin

    06-24812240

     

    Trainer

    Team JO8-1/2

    Boy Wariso

    06-42459424

    Soesanto.wariso@gmail.com

    Trainer/Coördinator

    Team JO 7-1/2  Onderbouw

    George Veersema

    06-18926413

     

    Trainer/Coördinator

    Team JO9-1/2  Middenbouw

    Rachid el Haddioui

    06-28778058

     

    Trainer

    Team JO13-1

    Vacature

     

     

    Trainer

    Keepers

    Jordy Bongers

    06-43285357

     

    CLUBGEBOUW

    EXPLOITATIE/Website

     

     

     

    Clubgebouw

    Bar exploitatie en kantineverhuur

    Ben van Lieshout

    06-51091787

    kantine@svhoutwijk.nl

    Clubgebouw

    Bar exploitatie Algemeen

    Bionda Bongers

    06-27181311

    abongers1970@gmail.com

    Clubgebouw

    Bar exploitatie Inkoop

    Fida Faas

    06-36124153

    h.stoppel@hotmail.com

    Website

    Beheerder

    Fred van Tilborg

    06-20535460

    fvtilborg@ziggo.nl

    SENIOREN

    TECHNISCHE STAF

     

     

     

    Technische  Cie.

    Selectiemanager

    Kees Dieke

    06-27120998

    Ceesdieke@gmail.com  

    Technische  Cie.

    Zaterdag senioren secretariaat

    John Tiemens

    06-55384220

    John.tiemens@vlc-partners.nl

    Technische Staf

    Senioren Zaterdag hoofdtrainer

    Jan Kloor

    06-14484409

    januskloor@gmail.com

    Technische Staf

    Senioren Zat. Trainer 2e elftal

    Herman Knoppert

    06-82421790

    hermanknoppert@hotmail.nl

    Technische Staf

    Verzorger selectie

    Kees Buis

    06-38151318

    Keesbuis4@gmail.com

    Technische Staf

    Keepers trainer

    Cengiz Isik

    06-42231814

    Cenzigkhan94@hotmail.com

    Technische Cie.

    Senioren Zondag secretariaat

    Ben van Lieshout

    06-51091787

    seniorencommissie@svhoutwijk.nl  

    Technische Cie.

    Scheidsrechterszaken

    Peter Grootscholten

    06-17304393

    Petergrootscholtensr@gmail.com 

    WIJKBERAAD

    HOUTWIJK

     

     

     

    Houtwijkberaad

    Voorzitter

    Ramon Meester

    06-28024077

    Info@wijkberaadhoutwijk.nl

    Houtwijkberaad

    Secretaris

    Femke Beeloo

    06-41884992

    Info@wijkberaadhoutwijk.nl

    POSTADRES

     

     

     

     

    Sv Houtwijk

    Postbus 52009 

    2505 CA

    Den Haag

     

    Wijkberaad Houtwijk

    Postbus 52009

    2505 CA

    Den Haag

    i.d.d. hetzelfde!