• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatieKKTKKUDetails
    20-04 08:45Loosduinen JO10-1Houtwijk sv JO10-2Sportpark Madestein
    20-04 09:00Houtwijk sv JO9-1Loosduinen JO9-1Sportpark Rijnveld
    20-04 09:00Duindorp sv MO7-1Houtwijk sv JO7-2Sportpark Rijnveld
    20-04 09:00Sportclub Monster JO8-4Houtwijk sv JO8-2Sportpark Polanen
    20-04 09:20Houtwijk sv JO7-2HMSH JO7-2Sportpark Rijnveld
    20-04 09:30Die Haghe JO9-5Houtwijk sv JO9-2Sportpark Ockenburgh
    20-04 09:40Duindorp sv JO7-1Houtwijk sv JO7-2Sportpark Rijnveld
    20-04 10:00Houtwijk sv JO11-1RVC Celeritas JO11-1Sportpark Rijnveld
    20-04 10:15Houtwijk sv JO9-3KMD JO9-4Sportpark Rijnveld
    20-04 10:15Westlandia JO8-4Houtwijk sv JO8-1Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
    20-04 10:20GSC ESDO JO11-2Houtwijk sv JO11-2Sportpark Escamp I GSC ESDO
    20-04 10:30GDA JO10-1Houtwijk sv JO10-1Sportpark Madestein
    20-04 12:00Houtwijk sv 2LYRA 3Sportpark Rijnveld
    20-04 12:00Houtwijk sv JO13-1Verburch JO13-2Sportpark Rijnveld
    20-04 14:30Houtwijk sv 1SVH 1Sportpark Rijnveld
    01-05 20:00TAC'90 3Houtwijk sv 3Sportpark De Verlichting
    04-05 14:00Houtwijk sv 3TAC'90 3Sportpark Rijnveld
    04-05 15:30GSC ESDO 3Houtwijk sv 2Sportpark Escamp I GSC ESDO
    11-05 08:30Houtwijk sv JO7-2RAS JO7-3Sportpark Duindorp
    11-05 08:50ODB JO7-1Houtwijk sv JO7-2Sportpark Duindorp
    11-05 09:00Houtwijk sv JO8-2Die Haghe JO8-4Sportpark Rijnveld
    11-05 09:00Houtwijk sv JO9-3Sportclub Monster JO9-4Sportpark Rijnveld
    11-05 09:00Sportclub Monster JO15-2Houtwijk sv JO15-1Sportpark Polanen
    11-05 09:00HDV JO8-1Houtwijk sv JO8-1Sportpark Zuiderpark 2e gedeelte HDV
    11-05 09:00Loosduinen JO9-2Houtwijk sv JO9-2Sportpark Madestein
    11-05 09:10Houtwijk sv JO7-2Duindorp sv JO7-1Sportpark Duindorp
    11-05 10:15Houtwijk sv JO9-1DUNO JO9-1Sportpark Rijnveld
    11-05 10:15Houtwijk sv JO10-1Die Haghe JO10-1Sportpark Rijnveld
    11-05 11:45VCS JO11-3Houtwijk sv JO11-2Sportpark Escamp 1 VCS
    11-05 11:45GSC ESDO JO11-1Houtwijk sv JO11-1Sportpark Escamp I GSC ESDO
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    07-04 11:30Houtwijk sv 35+1Erasmus 35+29 - 4
    06-04 15:00Quick JO15-3Houtwijk sv JO15-17 - 3
    06-04 14:30Houtwijk sv 1ODB 11 - 3
    06-04 12:30MVV '27 5Houtwijk sv 31 - 1
    06-04 12:00Houtwijk sv 2ODB 25 - 4
    06-04 12:00Houtwijk sv JO13-1S.V. Den Hoorn JO13-44 - 2
    06-04 10:00Houtwijk sv JO11-1KMD JO11-15 - 3
    06-04 09:45Wilhelmus JO11-7Houtwijk sv JO11-211 - 7
    27-03 20:00Quick Steps 3Houtwijk sv 33 - 0
    23-03 18:00Quick 1Houtwijk sv 11 - 3
    23-03 12:30Houtwijk sv JO13-1Die Haghe JO13-53 - 1
    23-03 11:30Duindorp sv 2Houtwijk sv 22 - 0
    23-03 09:00Scheveningen JO11-1Houtwijk sv JO11-24 - 4
    17-03 11:30Houtwijk sv 35+1Quick 35+14 - 2
    16-03 15:15HBS JO15-3Houtwijk sv JO15-10 - 2
    16-03 14:30Houtwijk sv 1GDA 10 - 2
    16-03 12:30Houtwijk sv JO13-1VCS JO13-27 - 3
    16-03 12:30Quintus 3Houtwijk sv 32 - 3
    16-03 10:30Houtwijk sv JO11-2GDA JO11-10 - 10
    16-03 10:15GSC ESDO JO11-1Houtwijk sv JO11-10 - 4
    10-03 11:30Houtwijk sv 35+1RVC Celeritas 35+24 - 4
    09-03 14:30sv Madestein 1Houtwijk sv 12 - 6
    09-03 13:40RAS JO11-2Houtwijk sv JO11-25 - 7
    09-03 13:30Houtwijk sv 3HPSV 27 - 3
    09-03 11:30Houtwijk sv JO11-1HBS JO11-31 - 5
    09-03 10:15BMT JO15-1Houtwijk sv JO15-11 - 1
    09-03 09:30Schipluiden JO13-1Houtwijk sv JO13-19 - 2
    03-03 12:00HMSH 35+2Houtwijk sv 35+12 - 10
    02-03 14:30Houtwijk sv 1BMT 10 - 1
    02-03 12:30Houtwijk sv JO15-1Die Haghe JO15-46 - 1